Měnové kurzy
http://www.upravenenehty.cz/vyhledavani/sunny-nails/
http://
Novinky
Nejprodávanější

1. Thermo Twin Color Sunny Nails lak na nehty 6ml

2. Pilník rovný bílý 80/80

3. Cleaner Sunny Nails

4. Pilník rovný bílý 100/180

5. Cleaner Boutique-nails 100 ml

Proč gelové nehty nedrží??

Každý s modeláží jednou začne a žádný učený z nebe nespadl. Vytrvejte!

I já jsem před 6 lety začínala, zakoupila jsem sadu na gelové nehty a s minimem informací se pustila do modeláže nehtů s tím, že to přeci musí být hračka.

Po několika neúspěšných a zdlouhavých modelážích jsem gelovou sadu odložila a později prodala. Chyba.

Chce to cvik a výdrž. Pokud tuto práci dělat chcete, vydržte, výsledek se dostaví.

Uvedu Vám zde pár rad pro začátek, které jsem během svého podnikání nasbírala, ulehčím Vám práci a ušetřím čas složitým hledáním na internetu.

1) 1 hodinu před modeláží gelových nehtů si nemyjte ruce, mějte je čisté a suché.

2) Spilujte nehet tak, aby se nelesknul. Netlačte, jen lehce spilujte lesklou vrstvu. Oprašte nebo přetřete nehet cleanerem, abyste se ujistili, že je lesk z nehtu pryč.

3) Nezapomínejte na primer, je to nejdůležitější krok k úspěšné modeláži, odmastí nehet, aby gel k nehtu přilnul. Používá se před lepením tipů či nanášením gelu.

4) Přejděte k modeláži gelových nehtů, soustřeďte se, aby gel nezatekl ke kůžičce. Pokud se tak stane, odstraňte ho pomerančovým dřívkem ještě než jej dáte vytvrdit do UV lampy. Toto je častý problém. Dejte na to pozor!

Co problém způsobí? Nehet roste a je pomocí gelu v kontaktu s kůžičkou, pod gel se dostane vzduch a nehty se odlupují.

5) Dělejte zámečky! Gel přetáhněte i přes konec nehtu, aby byl gelem překryt i vlastní nehet a neodchlipoval se od gelu.

6) Tloušťku - vrstvu gelu přizpůsobte namáhavosti gelových nehtů.

Pokud se budete řídit těmito rady, jste na cestě k úspěchu. Jen tak Vám gelové nehty vydrží do příštího doplnění a budete se moci zaměřit na zdokonalování, ať už zkrácení doby modeláže nehtů či zlepšení v oblasti zdobení nehtů.

7) Dělají Vám Gel laky nebo barevné gely po vytvrzení bublinky? Dejte příště slabší vrstvu a bude p problému ;-)

Přeji Vám mnoho úspěchů a vždy, když si nebudete vědět s něčím rady, obraťte se na mě. Ráda Vám poradím, aby se Vaše práce stala Vaším koníčkem.

Denisa Purkytová

obchod@upravenenehty.cz

Provozovatel webu, Denisa Blahoutová, se sídlem Havlíčkova 304, Zlonice, 273 71, IČ: 86989341, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím